Loading...
Фетрбуш – Меню 2018-04-16T20:05:59+00:00

ПІЦА

Серце закладу – це справжня піч на дровах. Саме вона  є найважливішим складником нашої фантастичної піци. В меню Фетрбуша – 22 види піци. Однак ви завжди зможете створити свою власну, творчо комбінуючи улюблені складники. Ніжна піца робиться тільки вручну з якісних італійських та українських продуктів, ніколи не заготовлюється наперед, з тим , щоб до столу  потрапляла тільки свіжоспеченою і з хрусткою скоринкою. Достатньо тільки раз спробувати нашу піцу, щоб закохатися у неі назавжди.

МЕНЮ

КУХНЯ

Наша родзинка – це авторські страви європейської кухні, приготовлені з любов’ю за особливими рецептами  від шефа. Попри неперевершений смак та естетичний вигляд ці витвори гастрономії ідеально підійдуть і прихильникам здорового харчування. Використовуємо технологію сувід, під час якої продукти обробляються у вакуумі  протягом довгого періоду часу при відносно низькій температурі. В результаті  зберігаються усі вітаміни і мікроелементи.

Кухня Фетрбуш не має кордонів – Наш шеф надзвичайно творчий,  тому  постійно дивує відвідувачів  кулінарними новинками.

МЕНЮ

ДЕСЕРТИ

Вдало підібраний асортимент та найкращі рацепти десертів, які ми пропонуємо, не залишать байдужими навіть тих, хто не любить солодкого.

МЕНЮ

НАПОЇ

Бар – це обличчя і гордість закладу. Наш асортимент напоїв задовольнить любі смаки

Відвідати бар

РЕЗЕРВАЦІЯ

Замовляйте столик за телефоном

+380 (98) 000 1888

+380 (99) 363 1433

ПОРАДА ВІД ШЕФА
 
Спробуйте страви з гарбуза, дуже популярні серед наших гостей.Гарбуз обробляємо за технологією сувід, тоді зберігаються усі вітаміни і мікроелементи. Рекомендуємо: легкий сирний салат з гарбузом, гарбузянку з копченостями та морозиво парфе з гарбузом, власного виробництва
Шукати в меню
У НАС Є ВІЛЬНІ ВАКАНСІЇ
  • Піцайоло

  • Бармен

  • Адміністратор

Чекаємо на енергійних, працьовитих, привітних та відповідальних

Телефонуйте: +38098 000 1888

СВЯТО З ФЕТРБУШ

Знижка 20% на фотозону при замовленні банкету

УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

Круасани  з 10 до 12 години

СТРАВА ДНЯ

Кремовий суп з грибів

Шукати в меню

ВІДВІДАЙТЕ НАШ ЗАКЛАД У БУКОВЕЛІ

Відвідати Monysto